Call Center ofron vende te lira pune per Agjent Telefonik dhe Team Leader Tirane

Oferta Pune 03/10/2022 21:48 Post ID: 82477


Pagesa 1,500 Euro
Pozicioni Agjent Telefonik, Team Leader
Arsimi Minimal Baze
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Qender, Tirane - Harta
Lexime 1179

📌Nese keni aftesi te mira komunikuese ne gjuhen italiane dhe deshironi te fitoni mbi 1500Euro ne muaj APLIKO TANI 🧾🖊️


Ju ofrojme mundesi punesimi te menjehershme.🔍PO KERKOJME


📌Agjent telefonik
📌Team leaderJu ofrojme!😇


👩🏻‍💻Ambjent komod

🥇Staf profesional

💰Bonuse ne baze te performances (ditore, mujore)

〽️Rritje profesionale

👉🏻Kontrate e rregullt puneKRITERET:


📌FULL TIME 9.30-18.30
📌ME EKSPERIENCE MBI 6 MUAJ (e domosdoshme )
📌NIVEL GJUHE TE MIREAPLIKO TANI duke nisur CV tuaj ne numrin tone te Whatsapp!