Noel Fish kerkon te punesoje Ndihmes kuzhinier, Pastrues/e peshku dhe Lavapjatese Tirane

Oferta Pune 27/09/2022 11:53 Post ID: 82447


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Ndihmes kuzhinier, Pastrues/e peshku dhe Lavapjatese
Arsimi Minimal Baze
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa 21 Dhjetori, Tirana, Albania - Harta
Lexime 96

Noel Fish kerkon te punesoje

-Ndihmes kuzhinier

-Pastrues/e peshku 

-Lavapjatese 


Kerkohet:

-Te jene etike gjate punes

-Te kene aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese 

-Kane perparesi kandidatet me eksperience te meparshme pune


Ofrohet:

-Page e kenaqshme 

-Kushte te mira pune.

📍Adresa: 21 Dhjetori, prane Inxhinierise se Ndertimit


📲📞Per me shume informacione na kontaktoni ne numrin tone te telefonit!

Ju mirpresim!