📣Jemi ne kerkim te Agjenteve dhe Retention per gjuhen Italiane Tirane

Oferta Pune 03/10/2022 18:25 Post ID: 82434


Pagesa 1,000 Euro
Pozicioni Agjente dhe Retention
Arsimi Minimal Baze
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Stadiumi Air Albania - Harta
Lexime 387

📌Jemi ne kerkim te Agjenteve dhe Retention per gjuhen Italiane :

〽️Me eksperience mbi 2 vite
💸Paga baze 1000 Euro (Retention)
💸Paga deri ne 1000 Euro ne baze te eksperinces (Agjente)
💰Bonuse me % nga me te lartat ne treg
💰Bonuse nga 100Euro deri ne 300Euro per ftd + -Bonuse ditore dhe javore
👥Leads new cdo dite
⏳Full time
🥇Kontrate pune e rregullt

🎯 Adresa : Stadiumi Air Albania

☎️📥 Behu pjese e skuadres duke aplikuar ne adresen tone te emailit ose ne WhatsApp

[email protected]