Amo Bar kerkon te punesoje Kuzhuniere per Snack Bar dhe Banakiere Tirane

Oferta Pune 26/09/2022 18:26 Post ID: 82358


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kuzhuniere, Banakiere
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Vasil Shanto
Adresa Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania - Harta
Lexime 111

Kerkohet te punesohet Kuzhuniere per Snack Bar dhe BanakiereĀ 

šŸ‘‰Kriteret e punes:Ā 

- Te kete eksperience te meparshme puneĀ 

- Te jete e sjellshme dhe me etike puneĀ 

- Te jete e shkathet dhe e komunikueshmeĀ 


āœ…Ofrohet:Ā 

- Pagese e kenaqshme+ siguracioneĀ 

- Ambint komod dhe kushte shume te mira puneĀ 


šŸ“Adresa: Rruga Irfan TominiĀ 

šŸ“²šŸ“žTe interesuarit te kontaktojne ne numrin tone te telefonit:Ā