Fish Restorant And Shop Varkat kerkon staf per Kamarier, Ndihmes Kuzhuniere, Sanitare Tirane

Oferta Pune 29/09/2022 16:57 Post ID: 82342


Pagesa 40,000 Leke
Pozicioni Kamarier, Ndihmes Kuzhuniere, Sanitare
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 421

Fish Restorant And Shop Varkat  kerkon  staf 

Kamarier

Ndihmes Kuzhuniere

Sanitare 👉Ofrojme: 

🔹Kushte te mira pune 

🔹Pagese e kenaqshme 

🔹Staf mikprites 


👉Kriteret e punes: 

📌Te jene te shkathet dhe me etike pune 


📞📲Te interesuarit te kontaktojne ne numrin tone te telefonit: