📣 Mundesi punesimi per Operator sherbim klienti dhe Asistent teknik ne gjuhen Italiane. Tirane

Oferta Pune 02/10/2022 14:23 Post ID: 82300


Pagesa 60,000 Leke
Pozicioni Operator sherbim klienti, Asistent teknik
Arsimi Minimal Baze
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Don Bosko
Adresa Rruga Don Bosko, Tirana, Albania - Harta
Lexime 986

👥 ALO PRONTO S.R.L eshte duke rektrutuar :

👉🏻Operator/e Sherbim Klienti & Asistent/e teknik per menaxhim te teknikeve Idraulico, Elettricista, Fabbro etj ne Itali.

👉🏻 Kriteret:

〽️. Njohuri te mira te gjuhes Italiane (niveli i gjuhes B2, C1,C2)
🗣️. Besim ne vetvete dhe deshire per tu rritur profesionalisht & financiarisht,
⏳. Disponibilitet per te punuar.

**Mosha 18- 30 vjec**


👉🏻 Ne ju ofrojme:

〽️ Trajnime Profesionale,
👩🏻‍💻 Ambient komod,
🥇 Staf te pergatitur dhe bashkepunues.
💸 Paga: 50,000 leke - 60,000 leke + Bonus ditor, javor, mujor si dhe rritje page ne baze te performances.

🛎️ APLIKONI:

📥 Email: [email protected]
☎️ Nr telefoni/whatsapp : 

🎯 Adresa: Don Bosko, prane Viva Market , Tirane