Regency Casino Tirana ofron vend te lire pune Tirane

Oferta Pune 02/10/2022 20:49 Post ID: 82145


Pagesa 92,000 Leke
Pozicioni Personel Back Office
Arsimi Minimal Bachelor
Preferohet mosha 25-35 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Lumi Lana/ Bulevard
Adresa Kompleksi Taiwan Tirane - Harta
Lexime 1644

Regency Casino Tirana ofron vend te lire pune per Personel Back Office Pozicioni eshte specifik, ku me qarte sqarohet gjate intervistes. Puna eshte ne zyre dhe nuk ka lidhje me klientet dhe sallen 

ūüĎČKushtet e punes:¬†

- Puna eshte me kontrat te rregullt sipas kodit te punes, me tre turne ne rrotacion, 5 dite ne jave, ka 2 dite pushim ne jave, 8 ore ne dite. Leje vjetore 

- Ka page baze 92000 leke + siguracione 

- Siguri maksimale 


ūüĎČKriteret e kandidatit:¬†

- Preferohet te jete me arsim te larte 

- te jene te shkathet 

- Mosha 22- 30 vjece 

- Te jene te perkushtuar dhe te afte per te punuar mire 

- Te kene aftesi te mira komunikuese


‚úÖTe interesuarit jane te lutur te dergojne CV e tyre ne adresen tone te emailit: [email protected] ose te paraqiten te aplikojne tek zyrat tona ne kompleksin Taiwan kati 2¬†

ūüďěPer me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit: