Rozafa Sea Food kerkon te punesoje Pjatalarese Tirane

Oferta Pune 21/09/2022 19:17 Post ID: 81998


Pagesa 38,000 Leke
Pozicioni Pjatalarese
Arsimi Minimal Baze
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe
Adresa 9 Kateshet, Tirane - Harta
Lexime 163

🧼Kerkohet te punesohet Pjatalarese 

✅Kriteret e punes: 

🔹Te jete e sjellshme dhe me etike profesionale 

🔹Te jete e shkathet dhe energjike 


👉Ofrohet: 

💰Pagese 38000 leke te reja 

🎯Kushte shume te mira pune 

☑️Staf Mikprites dhe miqesor 


📍Adresa: Qender, 9 Kateshet 

📞☎️Te interesuarit te kontaktojne ne numrin tone te telefonit: