Job Offers in Tirana, Profession Banakier/e , With experience, Payment By Agreement. Tirana

Job Offers 24/09/2022 15:36 Post ID: 81968


Payment

By Agreement

Pozicioni
Banakier/e , Work Experience: With experience
👷 Full-Time Job/Internal Full Time
Education Baze
Age 25-35 Vjece
City - Zone Tirana - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Address Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania - Maps
Reads 162

Bar Santa kerkon te punesoje banakier/e 

▶️Kriteret e punes: 

👉Te jete e disponueshme vetem per turn te pare 

✔️Preferohet te jete nen moshen 40 vjece

📌Eksperienca e meparshme perben avantazh 


▶️Ofrojme: 

-Kushte shume te mira pune 

📍Ambient miqesor dhe komod 

*1 dite ne jave pushim* 

✔️Kushte shume te mira pune 

💵Pagese e kenaqshme 


📞☎️Te interesuarit te na kontaktojne ne numrin tone te telefonit: 

shtepi me qerashtepi ne shitjenjoftime punemakina ne shitje find a job in albania horeka manager human resources manager crm manager real estate agent notary seo specialist job offers in sarande chemical engineer banker assistant secretary call center english tax consultant mia spa ios android app programmer it helpdesk barkeeper worker in manufacturing industry junior java developer customer support customer support jobs call centre part time jobs near me influencer marketing jobs content writer jobs help desk jobs job offers luxembourg job offers communication call center inbound jobs security guard jobs call center part time jobs remote job offers near me part time job vacancy near me hotel manager jobs job offers near me for 14 year olds call center english jobs chemical engineering jobs inbound online reservation manage call center part time jobs job offers in elbasan caffe polis fisherman cta groups esthetician job social media manager care for people with disabilities job offers in himare project make upp artist