Maison des Chefs kerkon te punesoje Kamarier/e, Ndihmes Kamarier/e, Ndihmes Kuzhunier, Pjatalarese Vlore

Oferta Pune 04/10/2022 16:54 Post ID: 81949


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamarier/e, Ndihmes Kamarier/e, Ndihmes Kuzhunier, Pjatalarese
Arsimi Minimal Baze
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Vlore - Plazhi i vjeter
Adresa Rruga Sazani, Vlore Albania - Harta
Lexime 220

Maison des Chefs kerkon te punesoje Kamarier/e, Ndihmes Kamarier/e, Ndihmes Kuzhunier, Pjatalarese

▶️Kriteret e punes:

- Kane perparesi kandidatet me eksperience te meparshme pune 

- Te jene te sjellshem dhe me etike pune 

- Te jene te shkathet 

▶️Ofrojme:

- Kushte shume te mira pune 

- Pagese e kenaqshme 

- Staf mikprites dhe ambient komod 


📍Adresa: Rruga Sazani, Lagja 1 Maj 

📲Te interesuarit te na kontaktojne ne numrin tone te telefonit: