Someg Bakery kerkon te zgjeroje staf Tirane

Oferta Pune 02/10/2022 19:22 Post ID: 81906


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni kamarier/e .sanitare ,shitese ,furxhi dhe ndihmes furxhi ,pasticier/e .ndihmes pasticier/e
Arsimi Minimal Baze
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania - Harta
Lexime 227

Someg Bakery kerkon te punesoje:

1.kamarier/e
2.sanitare
3.shitese
4.furxhi dhe ndihmes furxhi
5.pasticier/e
6.ndihmes pasticier/e

✅Kriteret e punes:

🔴 Perparesi kane kanditatet me eksperience te meparshme pune

🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet

🔴Te jene te shkathet dhe me etike profesionale👉🏻Ofrohet:


💵 Pagesa e kenaqshme

Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites


📍Adresa:Rruga Myslym Shyri

📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim❕