🔷 Monk Lounge kerkon te punesoje Kuzhunier dhe Banakier Tirane

Oferta Pune 03/10/2022 19:01 Post ID: 81859


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kuzhunier dhe Banakier
Arsimi Minimal Baze
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Sheshi Italia Stadiumi Air Albania - Harta
Lexime 166

🔷 Monk Lounge kerkon te punesoje

-Kuzhinier

-Banakier


Kriteret:

-Te jene etike gjate orarit te punes

-Te kene aftesi te mira komunikuese

-Kandidate me eksperience te meparshme pune


Ofrohet:

-Paga e kenaqshme

-Kushte te mira pune

📍Adresa: Sheshi Italia Stadiumi Air Albania

📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !