TeamUp Call kerkon te punesoje Operatore ne fushaten Luce-Gas, Italisht Tirane

Oferta Pune 04/10/2022 11:15 Post ID: 81714


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni operatore
Arsimi Minimal Baze
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes, Tirana, Albania - Harta
Lexime 512

📌 TeamUp Call kerkon te punesoje Operatore ne fushaten Luce-Gas, Italisht 


👉🏻Kerkohet:

🗣️Nivel mbi mesataren ne komunikim i gjuhes italiane

🥇Energji dhe ambicje per te gjeneruar sa me shume te ardhura mujore.

⏳Disponibilitet per te punuar full-time.

👥Pozitivitet dhe bashkepunim ne grup.


👉🏻Ofrohet:

💸Pagese duke filluar nga 500 leke ora 

💰50 euro bonus di benvenuto

✅Korrektesi dhe Transparence 

👩🏻‍💻Ambjent super pozitiv
ğŸŽ¯Adresa: Rruga e Kavajes, pallati perballe Raifeissen Bank 

â˜Žï¸ğŸ“¥Per cdo informacion mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit 

ğŸ›Žï¸Ju mirepresim!