Farmaci Paolo kerkon te punesoje FARMACIST/E Lushnje

Oferta Pune 07/09/2022 18:35 Post ID: 81374


Pagesa 60,000 Leke
Pozicioni Farmacist/e
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Lushnje - Qender
Adresa Rruga e Spitalit Lushnje - Harta
Lexime 29

Farmaci Paolo ne qytetin e Lushnjes kerkon te punesoje farmacist/e me kohe te plote. Oferta qendron dhe per njerezit pa eksperience pune te meparshme ne farmaci.

Page baze : 600.000 Leke te vjetra + BONUSE ne baze te produktivitetit ne pune.

1 dite pushimi ne jave.

Kontrate pune + sigurime shoqerore te paguara

Te interesuarit te kontaktojne ne numrin


Afati i fundit i aplikimit: 31/12/2024 08:01