Pipero Dental Estetic kerkon te punesoje Asistente dentare Tirane

Oferta Pune 04/10/2022 20:03 Post ID: 80924


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Asistente dentare
Arsimi Minimal Bachelor
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga Ndre Mjeda, Tirane, Shqiperia - Harta
Lexime 535

Pipero Dental Estetic kerkon te punesoje Asistente dentare 


Kriteret e punes:

🔴 Kandidatet te kene eksperience pune 

🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet

🔴Te jene te shkathet dhe me etike profesionale 👉🏻Ofrohet:

💵 Pagesa e kenaqshme 

Orari 09:00- 19:00

-Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites

📍Adresa:Rruga Ndre Mjeda Tiranë,Shqipëria

 📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim❕