Apostrophe textile kerkon te punesoje Punetore Tirane

Oferta Pune 04/10/2022 21:13 Post ID: 80920


Pagesa 2,000 Leke
Pozicioni punetore
Arsimi Minimal Baze
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Rruga 5 Maji, Tirana, Albania - Harta
Lexime 422

Apostrophe textile kerkon te punesoje Punetore


Kriteret e punes:

🔴 Mosha 18- 35 vjec

🔴Te disponoje Patente

🔴I disponueshem per pune me kohe te plote


👉🏻Ofrohet:

💵 Pagesa 2000 leke te reja ne dite

Orari :07:00 - 15:00

-Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites

📍Adresa: Rruga 5 Maj mbrapa qendres Concord

 📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.