Kerkohet te punesohet agjent/e terreni Tirane

Oferta Pune 02/10/2022 22:40 Post ID: 80895


Pagesa 60,000 Leke
Pozicioni Agjente terreni
Arsimi Minimal Bachelor
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Adresa Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania - Harta
Lexime 538

Vend i lire pune per AGJENT/E TERRENI 

👉Kriteret e punes: 

 📈Aftesi te mira komunikuese 

✔️Te jete bashkepunues dhe kerkues ne pune 

📍Te jete njohes i mire i terrenit 


👉Ofrojme: 

💸Page baze 400+ bonuse ne varesi te performances 

🎯Kushte shume te mira pune 


Adresa: Rruga e Elbasanit 

📞📲Te interesuarit te kontaktojne ne numrin tone te telefonit ose ne adresen e email-it: [email protected]