Vila 135 kerkon te punesoje Kamarier/e, Kuzhinier, Ndihmes Kuzhinier dhe Sanitare Tirane

Oferta Pune 02/10/2022 16:00 Post ID: 80730


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamarier/e, Kuzhunier, Ndihmes Kuzhuniere, Sanitare
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania - Harta
Lexime 286

Kerkohen te punesohen: 

☕Kamarier/e me eksperience 

🍴Kuzhinier 

🍴Ndihmes Kuzhinier 

🧹Sanitare 


Kriteret e punes: 

✔️Aftesi te mira komunikuese 

☑️Shkathtesi dhe saktesi 


 ✅Ofrojme: 

📍Ambjent miqesor dhe komod 

💸Pagesa e kenaqshme 

🧑‍🤝‍🧑Kushte te mira pune dhe staf mikprites 


📞📲Te interesuarit te kontaktojne ne numrin tone te telefonit dhe ne WhatsApp: