Kerkohen Team Leader Italisht dhe Spanjisht, Agjent ne gjuhen Anglisht, Italisht dhe Spanjisht Tirane

Oferta Pune 02/10/2022 12:22 Post ID: 80691


Pagesa 1,000 Euro
Pozicioni Agjent shitjesh
Arsimi Minimal Bachelor
Preferohet mosha 20-30 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Blloku, Tirana, Albania - Harta
Lexime 1455

Nese keni njohuri ne nje nga gjuhet e kerkuara dhe keni aftesi shitje ju mirepresim! 

Kriteret e punes: 

✍️Mosha preferohet mbi 22 vjec

✔️Preferohet te jene me eksperience ne kete fushe 


Ofrojme: 

📍Ambjent miqesor dhe komod 

✔️Staf profesionist

🕐Punohet nga e hena - te premte ( e shtune dhe e diele pushim)

💸Pagesa e kenaqshme ( page baze+ bonuse)

💰Team Leader 1000 euro

💰Agjent Italisht 500+ bonuse

💰Agjent Anglisht 700+ bonuse

💰Agjent Spanjisht 700 + bonuse 📞📲Te interesuarit te kontaktojne ne numrin tone te telefonit: