Kerkohet te punesohet Account Manager anglisht Tirane

Oferta Pune 27/09/2022 23:31 Post ID: 80040


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Account Manager anglisht
Arsimi Minimal Baze
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Stacioni i Trenit, Tirana, Albania - Harta
Lexime 828

Kerkohet te punesohet Account Manager anglisht 


▶️Kriteret:

-Te jene etik ne pune

-Te jene te sjellshem dhe te qeshur me stafin dhe klientet

-Te zoterojen shume mire gjuhen angleze

-Mosha 18 - 30 vjec


👉🏻Ofrohet:

đź’µ Paga e kenaqshme

-Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites

đź“ŤAdresa: Stacioni i trenit, prane Postes 

📱Kandidatet e interesuar te kontaktojne ne numrin tone te telefonit.