Kerkohet te punesohet Account Manager spanjisht Tirane

Oferta Pune 25/09/2022 20:49 Post ID: 80038


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Account Manager spanjisht
Arsimi Minimal Baze
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Stacioni i Trenit, Tirana, Albania - Harta
Lexime 231

Kerkohet te punesohet Account Manager spanjisht


▶️Kriteret:

-Te jene etik ne pune

-Te jene te sjellshem dhe te qeshur me stafin dhe klientet

-Te zoterojen shume mire gjuhen spanjolle 

-Mosha 18-30 vjec 


👉🏻Ofrohet:

💵 Paga e kenaqshme

-Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites

📍Adresa: Stacioni i trenit, prane Postes 

📱Kandidatet e interesuar te kontaktojne ne numrin tone te telefonit.