Lake View kerkon te punesoje Pjatalarese Tirane

Oferta Pune 24/09/2022 18:05 Post ID: 79904


Pagesa 35,000 Leke
Pozicioni pjatalarese per filxhan dhe gota, kamarier
Arsimi Minimal Baze
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Liqeni Artificial - Harta
Lexime 416

Lake View kerkon te punesoje

-Pjatalarese (per gota dhe filxhane)

-Kamarier 


Kriteret e punes:

🔴 Kandidatet me ose pa eksperience pune 

🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet

🔴Te jene te shkathet dhe me etike profesionale 


👉🏻Ofrohet:

💵 Pagesa e kenaqshme + siguracione (35000 leke +siguracion)

-Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites

📍Adresa: Liqeni Artifical,  Tirane 

 📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim❕