Te Zio Restorant kerkon te punesoje Kuzhinier, Ndihmes kuzhinier, Picier, Kamarier, Motorrist Tirane

Oferta Pune 24/09/2022 13:58 Post ID: 79733


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kuzhinier, Ndihmes kuzhinier, Picier, Kamarier, Motorrist
Arsimi Minimal Baze
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Astir - Harta
Lexime 649

Te Zio Restorant kerkon te punesoje 

-Kuzhinier

-ndihmes kuzhinier

-picier

-kamarier

-motorrsit


Kriteret e punes:


🔸Te kene eksperience te meparshme pune

🔸Te jete te sjellshme dhe te qeshur me stafin dhe klientet

🔸Te jete te shkathet dhe te komunikueshme 


👉🏻Ofrohet:

💵 Paga e kenaqshme

Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites

📍Adresa:Astir