Butik QelbaniX ofron vend pune ne pozicionin - shitese. Tirane

Oferta Pune 29/09/2022 09:43 Post ID: 79049


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Shitese
Arsimi Minimal Bachelor
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania - Harta
Lexime 1003

Butik QelbaniX ofron vend pune ne pozicionin - shitese.

📎Aplikantet kerkohen te permbushin kriteret:

• Te kene mbaruar arsimin e larte.
• Mosha 22 - 27 vjec
•Te kene njohuri mesatare te gjuhes Angleze ose Italiane
• Te jene pa angazhime dhe fleksibel me oraret
• Eksperienca nuk eshte kriter, mjafton deshira per te mesuar.

📎Ofrohet:

•Kushte te mira pune dhe mundesi rritjeje dhe zhvillimi te aftesive ne pune!

•Paga 30 000 Lek + Bonuse 💵
( Paga rivleresohet ne baze te performances ne pune )

•Koha e punes 6 ore ⏰

•Nje dite pushim ne jave

📍Adresa : Tirane, Rruga e Barrikadave, perballe pasticeri Mon Amour.