Tabacco Shop 24H kerkon te punesoje Shites/e Tirane

Oferta Pune 21/08/2022 13:31 Post ID: 78343


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Shites/e
Arsimi Minimal Baze
Preferohet mosha 18-28 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Kamez/Paskuqan/Babrru
Adresa Rruga Demokracia, Babrru , Albania - Harta
Lexime 327

Tabacco Shop 24H kerkon te punesoje Shites/e 


Kriteret e punes:

🔴Mosha 18- 25 vjec 

🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet

🔴Te jene te shkathet dhe me etike profesionale 


👉🏻Ofrohet:

💵 Pagesa e kenaqshme 

Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites

📍Adresa: Rruga Demokracia, Babrru 

 📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim❕