EUROIDEA SHPK kerkon te zgjeroje staf Tirane

Oferta Pune 23/08/2022 23:22 Post ID: 78204


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Asistent financier/e, Kasier/e, Agjent shitje, Sistemues rafti, Shofer
Arsimi Minimal Baze
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Zone Periferike
Adresa Casaitalia - Harta
Lexime 656

EUROIDEA SHPK kerkon te punesoje:

1-Asistent financier/financiere

2-Kasier/kasiere

3-Agjent shitje ne terren

4-Sistemues rafti ne market

5- Shofer per shperndarje ne Tirane dhe rrethe


Kriteret e punes:

🔴kanditatet me eksperience te meparshme pune

🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet

🔴Te jene te shkathet dhe me etike profesionale👉🏻Ofrohet:

💵 Pagesa e kenaqshme

Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites

📍Adresa:Casaitalia, Kati -1

📲📞Cdo I interesuar te dergoje nje CV ne adresen [email protected] ose te nisi mesazh vetem ne WHATSAPP

Ju mirepresim❕