Job Offers in Tirana, Profession picier , No Experience, Payment 50,000 Leke. Tirana

Job Offers 25/08/2022 10:08 Post ID: 78019


Payment

50,000 Leke

Pozicioni
picier, Work Experience: No Experience
👷 Full-Time Job/Internal Full Time
Education Baze
Age E Pa Percaktuar
City - Zone Tirana - Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Address Komuna e Parisit, Tirana, Albania - Maps
Reads 262

Kerkohet  te punesohet Picier 


Kriteret e punes:

🔴kanditatet me ose pa eksperience te meparshme pune 

🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet

🔴Te jene te shkathet dhe me etike profesionale 


👉🏻Ofrohet:

💵 Pagesa 50.000 leke te reja 

Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites

📍Adresa: Komuna e Parisit 

 📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim❕