Rekrutime.al kerkon operator Italisht, Spanjisht Tirane

Oferta Pune 24/08/2022 18:23 Post ID: 77563


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Operatore
Arsimi Minimal Baze
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit
Adresa Komuna e Parisit, Tirana, Albania - Harta
Lexime 877

Rekrutime.al kerkon operator Italisht, Spanjisht, Vetem per zyrat me  te mire ne Tirane!

Italisht - Junior / Senior

Spanjisht - Junior / Senior⏩ Cfare Ofrojme:

💰 Rroge baze + ftd dhe bonuse

📈Fundjava pushim + dite festash

🗣️Fresh, Live leads


🔺 Cfare kerkojme


⏳ Niveli i gjuhes B2-C1

🕛Disponibileti full time 

🔺Nuk ofrojme pune nga shtepia

✅Nuk ofrojme pune nga shtepia 🏆 Dergoni CV ne whats app ose email!

[email protected]