Ozon Electronic kerkon te punesoje Keshillues Klienti Tirane

Oferta Pune 17/08/2022 16:41 Post ID: 77556


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Keshillues Klienti
Arsimi Minimal Baze
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa Rruga Mihal Grameno, Tirana, Albania - Harta
Lexime 539

Ozon Electronic kerkon te punesoje Keshillues klienti


Kriteret e punesimit

🔸️Te kete aftesi te mire komunikimi 

🔸️Te jete korrekt dhe etik ne pune 


👉🏻Detyrat 

🔸Keshillon klientin me informacione rreth produkteve

🔸Pergjegjes per amjentin ku punon 

🔸Te realizoje objektivat e vendosura nga kompania


👉🏻Kushtet:

💵 Paga e kenaqshme

Kushte shume te mira pune 

Per me shume info ju lutemi dergoni CV tuaj ne adresen tone te Email    [email protected]