Bar Resorant Ciao Borshi kerkon te punesoje Kamarier, Ndihmes kamarier, Banakier Himare

Oferta Pune 16/08/2022 12:20 Post ID: 76511


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamarier, Ndihmes kamarier, Banakier
Arsimi Minimal Baze
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Himare - Borsh
Adresa Borsh, Albania - Harta
Lexime 275

Bar Resorant Ciao Borshi kerkon te punesoje

-Kamarier

-Ndihmes kamarier

-Banakier 


Kriteret e punes:

🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet

🔴Te jene te shkathet dhe me etike profesionale 


👉🏻Ofrohet:

💵 Pagesa e kenaqshme 

-Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites

📍Adresa:Borsh, Himare 

 📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim❕