PROSPER SALE OFRON VENDE TE LIRA PUNE PER GJUHEN GJERMANE Tirane

Oferta Pune 13/08/2022 11:46 Post ID: 76496


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni operatore
Arsimi Minimal Baze
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Zone Periferike
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 152

👥 PROSPER SALE OFRON VENDE TE LIRA PUNE PER GJUHEN GJERMANE

Kompania kerkon te zgjeroje stafin duke krijuar disa vende vakante ne operatori.

🔶 Nese jeni individ me energji positive dhe po kerkoni te rriteni profesionalisht, ne ju ofrojme ambjentin e duhur per t'iu mundesuar per te punuar ne ambjente pune komode dhe trajnime profesionale te vazhdueshme.

🏆 Nese jeni njohes i mire ne gjuhen gjermane dhe jeni mbi 19 vjec, jeni te mirepritur per te filluar nje karriere te suksseshme prane nesh!

🔺 Mundesite prane Nesh

💸 Paga dhe Bonuset nder me te lartat ne tregun financiar.

📝 Kontrate e rregullt bazuar ne Kodin e Punes

🔶 Promovim

🔶 Meritokraci

⏩ Eksperincat e punes ne kete industri te ngjashme perbejne avantazh!

🕛 Orari Full-Time


🥇 Mos nguroni te dergoni cv-ne tuaj ne adresn e emailit [email protected]