Kerkohen agjente financiar ne gjuhen Angleze 🇬🇧, Spanjolle 🇪🇸 Tirane

Oferta Pune 16/07/2022 17:22 Post ID: 73493


Pagesa 650 Euro
Pozicioni Agjente financiar
Arsimi Minimal Baze
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Rruga Jordan Misja, Tirana, Albania - Harta
Lexime 861

Kerkohen agjente financiar ne gjuhen Angleze 🇬🇧, Spanjolle 🇪🇸

👉🏼OFROHET:

💰BAZE DUKE FILLUAR NGA 650€

🕑ORARE FULL-TIME (10:00-19:00) SPANJISHT / FULL-TIME (12:00-21:00) ANGLISHT

💸BONUSE TE LARTA NE BAZE TE PERFORMANCES

🏠AMBIENT PUNE KOMOD

🌞STAF MIQESOR DHE MOTIVUES

🏖FUNDJAVA PUSHIM

🔋TRAJNIME PERIODIKE

🏅MUNDESI RRITJE NE KARRIERE


👉🏼KERKOHET:

🇬🇧🇪🇸NIVELI I GJUHES MESATAR

🔸️PREFEROHET EKSPERIENCE E MEPARESHME NE FUSHTEN FOREX +6 MUAJ

🔺️PERKUSHTIM NE PUNE

👥AFTESI TE MIRA KOMUNIKIMI


📞📱NA KONTAKTONI PER TE PERCAKTUAR NJE INTERVISTE

[email protected]

🚩Adresa:Tirane ,Rruga ‘Jordan Misja’ , Perballe Gjykates