Bar Resorant 'Ciao Borshi' kerkon te punesoje Picier, Ndihmes kuzhunier, Banakaier/e, Shofer,Pastruese, Lanciere Himare

Oferta Pune 03/07/2022 10:27 Post ID: 72723


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Picier, Ndihmes kuzhunier, Banakaier/e, Shofer, Pastruese,Lanciere
Arsimi Minimal Baze
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Himare - Borsh
Adresa Borsh, Albania - Harta
Lexime 280

Bar Resorant "Ciao Borshi" kerkon te punesoje

-Picer

-Ndihmes kuzhunier

Banakier/e

-Shofer 

-Pastruese 

-Lanciere


Kriteret e punes:

🔴 Perparesi kane kanditatet me eksperience te meparshme pune 

🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet

🔴Te jene te shkathet dhe me etike profesionale 


👉🏻Ofrohet:

💵 Pagesa e kenaqshme + siguracione 

***Sigurojme akomodimin dhe ushqimin tuaj***

Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites

📍Adresa:Borsh, Himare 

 📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim❕