📣 Shpallim vende vakante pune ne pozicionin operatore telefonie ne gjuhen italiane! Tirane

Oferta Pune 29/06/2022 13:31 Post ID: 72589


Pagesa 60,000 Leke
Pozicioni operator
Arsimi Minimal Baze
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania - Harta
Lexime 344

Po kerkoni Po kerkoni nje pune te sigurt dhe afatgjate?

Shpallim vende vakante pune ne pozicionin operatore telefonie ne gjuhen italiane!👉🏻 Kriteret e pozicionit te punes:

⏩Niveli gjuhes Italiane shume i mire 🇮🇹

⏩Te jene korrekte duke respektuar rregullat dhe politikat e kompanise. 😊

⏩Duhen te jeni te afta per te punuar ne grup.

🥇 Te jene te motivuara dhe ambicioze per te arritur rezultate te larta ne pune.

⏳ Preferohen dhe kane perparsi ne perzedhje ato qe flasin nje italishte te shkelqyer dhe ato qe kane eksperienca te meparshme ne pozicione te ngjashme.👉🏻 Kushtet e punes:

👥Ambient dhe kushte komode pune

🕛Puna eshte nga dita e Hene deri te Shtunen, 5 ore ne dite, nga ora 15:30 me 20:30.

💰 Paga eshte shume e kenaqshme (60.000 leke neto), plus sigurime, plus bonuse motivuese.

📝Mundesi per tu rritur profesionalisht dhe ne detyre brenda kompanise.


🔶 Na dergoni CV tuaj ne adresen e emailit [email protected] ose na kontaktoni ne numrin e tel

📍Adresa:Kompleksi Home Plane Rruga Frosina Plaku