📣Bar Pasticeri Peti Kerkon Te Punesoje Sanitare Tirane

Oferta Pune 29/06/2022 11:35 Post ID: 72148


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni sanitare
Arsimi Minimal Baze
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit
Adresa Komuna e Parisit, Tirana, Albania - Harta
Lexime 87

🔺Bar Pasticeri Peti Kerkon Te Punesoje:

👉 Sanitare


Kriteret e kandidateve:

⚜ Te jene te komunikueshme me stafin dhe klientet

📍 Etike dhe korrektesi ne pune


Bar Pasticeri Peti ofron:

💡 Kushte te mira pune

💸 Pagese te kenaqeshme + Siguracione

📌 Dite pushimi dhe siguracione.


📍Adresa: Rruga e Kosovareve prane Liqenit Artificial.


📲📞Kandidatet e interesuara te kontaktojne ne numrin tone te telefonit.