Modus of Beauty kerkon te punesoje Parukiere me eksperience pune Tirane

Oferta Pune 05/07/2022 10:54 Post ID: 71870


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni parukiere
Arsimi Minimal Baze
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Arturbina - Harta
Lexime 92

Modus of Beauty kerkon te punesoje Parukiere me eksperience pune 


Kriteret e punes:

🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet

🔴Te jene te shkathet dhe me etike profesionale 


👉🏻Ofrohet:

💵 Pagesa e kenaqshme 

-Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites

📍Adresa: Arturbina, prane Liqenit Artificial 

 📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim❕
Afati i fundit i aplikimit: 14/07/2022 10:49