Kerkohen Agjete Telefonik, full-time per gjuhet -Italisht -Spanjisht -Gjermanisht Tirane

Oferta Pune 04/07/2022 22:11 Post ID: 71784


Pagesa 500 Euro
Pozicioni operatore
Arsimi Minimal Baze
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Astir - Harta
Lexime 617

 Kerkohen Agjete Telefonik, full-time per gjuhet perkatese:

 -Italisht

 -Spanjisht

 -Gjermanisht Aplikantet duhet te kene karakteristikat e meposhtme:

🥇 Njohuri shume te mira te gjuheve perkatese

 Aftesi shume te mira komunikuese, persona solare dhe ambicioze 

🔺 Ofrojme:

💰 Sistem pagese mbi 500 euro ne muaj 

🕛 Fleksibilitet orar, part time ose full time

📝 Kontrate e rregullt pune sipas legjilacionit Shqiptar

👥 Staf profesional dhe Ambjente bashkohore 


🔶 Kanditatet e interesuar mund  te na kontaktojn ne numrin tone te telefonit