Resort ne Shengjin kerkon te zgjeroje staf Lezhe

Oferta Pune 03/07/2022 21:05 Post ID: 71651


Pagesa 2,000 Euro
Pozicioni 3 shefa kuzhine -10 ndihmes kuzhunier -20 kamarier - 20 ndihmes kamarier - 3 lavapajt
Arsimi Minimal Baze
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Lezhe - Shengjin
Adresa Shengjin, Albania - Harta
Lexime 488

Resort ne Shengjin kerkon te punesoje: 

- 3 shefa kuzhine

-10 ndihmes kuzhunier 

-20 kamarier

- 20 ndihmes kamarier

- 3 lavapajt


Kriteret e punes:

🔴 Perparesi kane kanditatet me eksperience te meparshme pune 

🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet

🔴Te jene te shkathet dhe me etike profesionale 


👉🏻Ofrohet:

💵 Pagesa e shefit te kuzhines 2000 euro 

💵 Pagesa e ndihmes kuzhunierit 80.000 leke te reja 

💵 Pagesa e kamarierit dhe ndihmesit 40.000 - 100.000 leke te reja 

💵 Pagesa e lavapjatesve 70.000 leke te reja 

***Sigurojme ushqimin dhe akomodimin***

Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites

📍Adresa:Shengjin 

 📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit ose ne adresen tone te emailit 

[email protected]

Ju mirepresim❕