Leodori Restorant Hotel ofron mundesi punesimi sezonale Lezhe

Oferta Pune 05/07/2022 11:26 Post ID: 71158


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Picajol -Sanitare bari dhe restoranti
Arsimi Minimal Baze
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Lezhe - Shengjin
Adresa Shengjin, Albania - Harta
Lexime 169

Leodori Restorant Hotel kerkon te punesoje:

-Picajol

-Sanitare bari dhe restoranti 


Kriteret e punes:

🔴 Perparesi kane kanditatet me eksperience te meparshme pune 

🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet

🔴Te jene te shkathet dhe me etike profesionale 


👉🏻Ofrohet:

💸 Pagesa e kenaqshme 

***Sigurojme ushqimin dhe akomodimin***

Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites

📍Adresa:Shengjin 

 📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim❕