Bar Resorant 'Ciao Borshi' ofron mundesi punesimi sezonale Himare

Oferta Pune 04/07/2022 22:41 Post ID: 70872


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kuzhuniere -Kamarier -Banakier -Sallatiere -Lanciere (pjata lares) -Punonjesi marketi -Shofer
Arsimi Minimal Baze
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Himare - Borsh
Adresa Borsh - Harta
Lexime 548

Bar Resorant "Ciao Borshi" kerkon te punesoje

-Kuzhuniere

-Kamarier

-Banakier

-Sallatiere

-Lanciere (pjata lares)

-Punonjesi marketi

-Shofer

Kriteret e punes:

🔴 Perparesi kane kanditatet me eksperience te meparshme pune 

🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet

🔴Te jene te shkathet dhe me etike profesionale 


👉🏻Ofrohet:

💵 Pagesa e kenaqshme + siguracione 

***Sigurojme akomodimin dhe ushqimin tuaj***

Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites

📍Adresa:Borsh, Himare 

 📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim❕