💥Le petit kerkon te punesoje Fizioterapiste, Estetiste Tirane

Oferta Pune 13/05/2022 19:36 Post ID: 67999


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Fizioterapiste
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga Hoxha Tahsim, Tirana, Albania - Harta
Lexime 50


Njoftim

💥Le petit kerkon te punesoje Fizioterapiste, Estetiste Tirane

Oferta Vende Pune Data: 13/05/2022 09:05

Pagesa Me Marreveshje

Profesioni Fizioterapiste, Estetiste

Niveli i arsimit Gjimnaz

Mosha e Preferuar E Pa Percaktuar

💥Le petit kerkon te punesoje:

-Fizioterapiste/Masazhatore

-Estetiste/Masazhatore

👉Kriteret e kandidateve:

✅Kane perparesi kandidatet me eksperience pune.

✅Te jene te sjellshem me stafin dhe klientin

✅Te jene pozitve dhe te qeshura


Afati i fundit i aplikimit: 31/05/2022 12:23