Vinum / Guzhinier/e me eksperience Durres

Oferta Pune 18/04/2022 22:22 Post ID: 64915


Pagesa 40,000 Leke
Pozicioni Guzhinier/e
Arsimi Minimal Profesionale
Preferohet mosha 30-40 Vjece
Qyteti - Zona Durres - Currilat
Adresa Rruga Taulantia, Durazzo, Albania - Harta
Lexime 83

Vinum nje aktivitet i ri ne qender te Vollges kerkon te punesoje Guzhinier/e me eksperience ne nje hark kohor shume te shpejte.

Ju sigurojme ambient dinamik, mundesi per te shprehur dhe vene ne dukje mendimet dhe imagjinaten tuaj ne artin e guzhines.
Mirepresim ide nga me te ndryshmet!
Oferta e punes eshte e vlefshme vetem per pak kohe.
Pagesa mujore - e diskutueshme 🙂

Nxitoni te beheni pjese e jona! Dicka e re po ju pret!

Afati i fundit i aplikimit: 10/05/2022 08:07