Still Fish kerkon te punesoje Kamarier dhe Ndihmes Kuzhine Tirane

Oferta Pune 04/02/2022 14:23 Post ID: 56019


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamarier, Ndihmes Kuzhine
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Adresa Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania - Harta
Lexime 138

▶️Still Fish kerkon te punesoje 

-Kamarier 

-Ndihmes Kuzhine

👉🏻Kriteret e punes:

🔷Te jene etik gjate orarit te punes

🔷Te kene aftesi te mira komunikimi dhe pune ne skuader 

🔷Kandidate me ose pa eksperience pune te meparshme 


👉🏻Ofrohet:

💷Paga e kenaqshme

🔷Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites

ğŸŽ¯Adresa: Rruga e Elbasanit 

ğŸ“±ğŸ“žKandidatet e interesuar te kontaktojne ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim!