PUNE ONLINE PART TIME Fier

Oferta Pune 30/01/2022 22:18 Post ID: 55900
Pagesa 30,000 Leke
Pozicioni Shitese
Arsimi Minimal Baze
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Fier - Qender
Adresa Fier, Albania - Harta
Lexime 1331
File list: 083CF67E-8F2B-41D2-8A0B-C15097545DF2.png, 6982D28B-F060-4D7D-82BD-F6F30910544D.png,

Pershendetje 😍
Uroj qe ky mesazh tju gjej mire!
Qellimi pse po ju Shkruaj eshte tju ofroj nje
Mundesi bashkepunimi me kompanine ku Aktualisht jam angazhuar.

AVON eshte nje brand kozmetik Gjigand me fillese ne Amerike, por qe operon tani ne te gjithe Boten, prej disa Vitesh dhe ne Shqiperi..

Ajo qe me ka terhequr eshte fleksibiliteti qe kjo kompani ka, te lejon te kryesh rutinen tende gjithashtu edhe te fitosh

Ti mund te antaresohesh per te bere blerjet e tua me lire, ose per te bere shitje e per te perfituar te ardhura dhe dhurata.
Nese ke interes me bej te ditur😍

Afati i fundit i aplikimit: 27/02/2022 14:52