Meri Shop kerkon te punesoje Operatore Telefonike Tirane

Oferta Pune 19/02/2022 17:26 Post ID: 55636


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Operatore Telefonike
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Astir - Harta
Lexime 1181

♦Meri SHop kerkon te punesoje:

Operatore telefonike

Kerkohet staf me 2 turne te ndryshme:

Turni i pare

Turni i dyte 

⏩Kriteret:

-Te jene etike dhe te rregullta ne pune

-Te kene aftesi te mira komunikuese

-Kandidatet duhet te kene eksperience te meparshme pune

Ofrojme:

-Page baze+ bonuse 

-Kushte te mira pune

-Ambjent Komod 

-Dita e djele pushim

📍Adresa: Astir

📲📞Kontakt ne numrin tone te telefonit, vetem ne whatsapp.