Pizza house kerkon te punesoje Punonjese kuzhine Tirane

Oferta Pune 29/01/2022 21:19 Post ID: 55552


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Punonjese Kuzhine
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa Rruga Xhanfize Keko, Tirana, Albania - Harta
Lexime 186

Pizza House kerkon te punesoje:

-Punonjese Kuzhine

👉🏻Kriteret:

-Kandidate me ose pa eksperience te meparshme pune

-Etike ne pune

-Aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese

👉🏻Ofrohet:

-Page e mire

-Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites

📍Adresa: Rruga Xhanfize Keko mbi Xhamllikun

📲📞Per me shume informacione kontaktoni ne numrin tone te telefonit, ju mirepresim!