Blis Lounge Bar kerkon te punesoje Kamarier/e Tirane

Oferta Pune 27/01/2022 15:26 Post ID: 55279


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamarier/e
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes, Tirana, Albania - Harta
Lexime 159

Blis Lounge Bar kerkon te punesoje:

-Kamarier/e

Kriteret: 

🔸Perparesi kane kandidatet me eksperience te meparshme pune 

🔸Te jene te  sjellshem dhe te komunikueshem me stafin dhe klientet

🔸Te jene etike gjate orarit te punes


👉🏻Ofrohet:

Paga e kenaqshme

Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites

Dite Pushimi

📍Adresa: Rruga e Kavajes

📲📞Kandidatet e interesuar te kontaktojne ne numrin tone te telefonit.