Likos Burger kerkon te punesoje Fast Foodier/e, Kasiere dhe Sanitare Tirane

Oferta Pune 25/01/2022 22:52 Post ID: 55273


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Fast-Foodier/e, Kasiere, Sanitare
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes, Tirana, Albania - Harta
Lexime 132

šŸ”¹Likos Burger  kerkon te punesoje:

Fast Food-ier/e

Kasiere turni i dyte 

Sanitare me kohe te plote

ā©Kriteret:

Te jete i/e shkathet

Te kete aftesi te mira komunikimi

Besnikeri ne Pune

Eksperienca e ngjashme te meparshme  perben  avantazh

ā©Ofrojme:

Page te kenaqshme 

Kushte te mira pune 

Harmoni ne ekip

šŸ“³šŸ“žPer me shume informacione kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

ā—»Ju mirepresim!