MEMU Bar Lounge Kerkon Te Punesoj Kamarier/e dhe Banakier/e Tirane

Oferta Pune 25/01/2022 14:16 Post ID: 55056


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamarier , Banakier/e
Arsimi Minimal Baze
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Stacioni i Trenit, Tirana, Albania - Harta
Lexime 209

📌Me Mu Caffee & More kerkon te punesoje:

-Kamarier/e

-Banakier/e

✅Kriteret e Kandidateve:

-Te jene te perkushtuar gjate orarit te punes

-Te kene qendrim pozitiv

-Te jene korrekt  dhe etik ne pune

-Aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese 

-Mosha Banakier 25 Deri 45 vjec

Kamarier 20 deri 30 vjec


✅Me Mu Caffee & More ofron kushte te mira pune:

-Paga per kamarier/e-25000Leke te reja

-Paga per Banakier/e-35000Leke te reja 

-Ambjent komod dhe miqesor

📍Adresa: Stacioni i Trenit, Tirane

📲Per me shume informacione kontaktoni ne numrin tone te telefonit

Ju mirepresim❕


Afati i fundit i aplikimit: 16/02/2022 14:13