Pasticeri Tritikum kerkon te punesoje shitese me eksperience Tirane

Oferta Pune 27/01/2022 16:07 Post ID: 55035


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Shitese
Arsimi Minimal Baze
Preferohet mosha 20-30 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Rruga 5 Maji, Tirana, Albania - Harta
Lexime 159

Pasticeri Tritikum kerkon te punesoje shitese 


✅Kriteret e punes:


🔸Te kete eksperience te meparshme pune

🔸Te jete e sjellshme dhee qeshur me stafin dhe klientet

🔸Te jete e shkathet dhe pozitive


👉🏻Ofrohet:

💵 Paga e kenaqshme

Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites

📍Adresa:Rruga Avdyl Pajo mbrapa Concord Center


Afati i fundit i aplikimit: 15/02/2022 14:12